Villanyszerelő szakembereket keresünk (Németország)

A hirdetés már lejárt!

Kisujjában van a villanyszerelés? Kamatoztassa tudását Németországi partnerünknél, ahol kiemelkedő bérrel és ingyenes szálláslehetőséggel várjuk Önt! Partnerünk Európa egyik legmodernebb hajógyára, ahol a jachtoktól egészen a hadihajók összeszereléséig számítunk a segítségére.

Villanyszerelő szakembereket keresünk

Feladatok

  • hajók teljes körű villamossági szerelése, vezetékelése, bekötése

Olyan villanyszerelőt keresünk aki:

  • villanyszerelő végzettséggel rendelkezik
  • német nyelven képes kommunikálni (nyelvvizsga nem szükséges)
  • dolgozott már a szakmában, de nem kizáró ok, ha még nincs sok tapasztalata

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés (10-12 eurós netto órabér ami havonta netto 2000-2200 euróra jön ki)
  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes lakhatás

Munkavégzés helye

Észak Németország

Munkabér

  • nettó 2 000 - 2 200 EUR / hó