Villanyszerelő (Tamási) (Tamási)

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Villanyszerelő munkatársat keres.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Villanyszerelő munkatársat keres Tamásiban történő munkavégzésre.

 Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzem egész területén található elektromos gépek, berendezések, épületek felügyelete, javítása, karbantartása, üzemeltetése, szükség esetén cseréje
  • A gépjavításokhoz tartozó dokumentációk kezelése, kitöltése
  • Berendezések műszaki állapotának folyamatos figyelése, optimalizálási lehetőségek felismerése, rendszeres meghibásodások okainak feltárása, javító intézkedésekre javaslatok adása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Elektromos kapcsolási rajzok ismerete/olvasása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség egy családbarát munkahelyen
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Szakmai tréningek

Tamási