Villanyszerelő vagy gépész karbantartó munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Villanyszerelő vagy gépész karbantartó munkatársat keresünk

Feladatok

  • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása, a berendezések felügyelete.
  • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
  • Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
  • Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.
  • Munkarend: 12 órás, 08:40-21:00 (H-V beosztás szerint)

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy erősáramú technikus vagy gépész végzettség.
  • Legalább 2 év szakmai gyakorlat.
  • Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyök

  • Gépész és villanyszerelő végzettség együttes megléte
  • Épületfelügyeleti rendszerek használatával kapcsolatos tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

Vállalat

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
Karrier
  • Képzési és fejlődési lehetőségek
Bérezés és juttatások
  • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Piacképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Leírás

LEGYEN SIKERES MEGBÍZÓNKKAL,
CSATLAKOZZON CSAPATUKHOZ!

Partnerünk cége Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezel. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítják meg, amelyhez további szakemberekre
van szükségük!

Csapatuk erősítéséhez Budapest I. kerületi munkavégzéssel Villanyszerelő vagy Gépész karbantartó munkakörbe munkatársakat keresünk!

Munkavégzés helye

Budapest, I. kerület

Budapest