Villanyszerelő / villanyszerelő segéd (Budapest)

Budapest

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk budapesti munkaterületre munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő / villanyszerelő segéd

Elvárások:

Villanyszerelőknek villanyszerelői végzettség

Feladatok:

Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola...stb. újépítés áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső...stb, Vezetékezés, kábelezés, Szerelvényezés, Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése, Villamos gépek bekötése...stb

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Szállás: Vidéki kollégáknak ingyenes, felszerelt lakások, főzési, mosási lehetőséggel (NEM MUNKÁSSZÁLLÓ!), Nagyobb szerszámok, gépek, Bérezés megegyezés szerint egy személyes megbeszélésen, ami függ az eddigi tapasztalataitól, Plusz juttatások a fizetésen felül

Budapest