Villanyszerelő / villanyszerelő segéd (Budapest)

Budapest

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk budapesti munkaterületre munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő / villanyszerelő segéd

Elvárások:

  • Villanyszerelőknek villanyszerelői végzettség

Feladatok:

  • Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola...stb. újépítés áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső...stb,
  • Vezetékezés, kábelezés,
  • Szerelvényezés,
  • Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése,
  • Villamos gépek bekötése...stb

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Szállás: Vidéki kollégáknak ingyenes, felszerelt lakások, főzési, mosási lehetőséggel (NEM MUNKÁSSZÁLLÓ!),
  • Nagyobb szerszámok, gépek,
  • Bérezés megegyezés szerint egy személyes megbeszélésen, ami függ az eddigi tapasztalataitól,
  • Plusz juttatások a fizetésen felül

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest