Víz- és szennyvízkezelő (Martfű)

A hirdetés már lejárt!

A Bunge, amely egyike a világ legnagyobb agráripari óriáscégeinek, a Martfűi Gyárának Energia üzemébe keres gyakorlattal rendelkező víz- és szennyvízkezelő végzettségű munkatársakat három-műszakos folyamatos munkarendű munkavégzésre.

Víz- és szennyvízkezelő

Feladatok

Ipari vízmű, szennyvíz tisztítómű és besűrítő technológia üzemeltetése, szivattyúházi technológiai szakmai feladatok ellátása, üzemmenet dokumentálása.

Elvárások

Középfokú műszaki végzettség érettségivel, víz- és szennyvízkezelő végzettség, precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

Laboratóriumi ismeretek, vegyipari képesítés.

Amit kínálunk

Versenyképes, kiemelkedő bérezést, magas összegű kafetériát, kiterjedt szociális juttatásokat, a főbb irányokban buszos szállítást, üdülési lehetőséget, közlekedési támogatást és stabil foglalkoztatást biztosítunk.

Munkavégzés helye

Martfű

Jelentkezni elektronikus levélben az önéletrajz és a motivációs levél csatolásával lehet.

Martfű