Víz-, gáz-, fűtésszerelő (Budapest)

Budapesti telephellyel rendelkező, épületüzemeltető cégünk azonnali kezdéssel keres megbízható

Víz-, gáz-, fűtésszerelő

kollégát.

Feladatok

  • Létesítmény napi bejárása, beépített műszaki berendezések működésének ellenőrzése,
  • Megelőző karbantartás terv szerinti elvégzése,
  • Kisebb hibák javítása, (csepegések dugulások, elhárítása, zár javítás, stb.),
  • Kazánok karbantartása,
  • Gázszűrők tisztítása,
  • Használati melegvízkör karbantartása,
  • Hűtőberendezések, hűtési rendszerek és szerelvények karbantartása,
  • Légtechnikai berendezések karbantartása,
  • Vízellátás és szennyvízrendszer karbantartása.

Elvárások

  • Víz, gáz,- központifűtés szerelő gépészeti képesítés,
  • Önálló és precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • lendületes csapat
  • munkaruha és felszerelés biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest