Víz - gáz - fűtésszerelő (karbantartó) munkatárs (Budapest)

Saját tulajdonú ingatlan bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozó Ingatlankezelő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Víz - gáz - fűtésszerelő (karbantartó) munkatárs

Elvárások:

Vízvezeték szerelésben szerzett tapasztalat, Villanybojler szerelésben szerzett tapasztalat, Központi fűtés szerelésében szerzett tapasztalat, Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

2 évnél több munkatapasztalat, Gázkészülék szerelői tapasztalat + végzettség, Egyéb szakképesítés, B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Víz-gáz-fűtés szerelési szakfeladatok ellátása, Csőtörések meghatározása, javítása, duguláselhárítás, Meglévő csőhálózat rendszerek felmérése, felújítása, Karbantartási és állapot megóvási feladatok elvégzése, Duguláselhárítás, szaniterek cseréje, kisebb-nagyobb javítási munkálatok

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Állandó, stabil, hosszútávú biztos munkahely

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest