VÍZLÁGYÍTÓ KEZELŐ MUNKATÁRS (Oroszlány)

A Veolia Water Solutions & Technologies Magyarország Zrt. a Veolia cégcsoport tagja

VÍZLÁGYÍTÓ KEZELŐ MUNKATÁRS

pozícióba

teljes munkaidőbe, határozatlan időtartamra munkatársakat keres

Feladatok

  • Az erőmű vízüzemi berendezéseinek üzemeltetése, felügyelete, irányítása, ellenőrzése és karbantartásra történő előkészítése
  • A berendezések működése közben észlelt meghibásodások jelentése és javítására tett intézkedések
  • A felhasználásra kerülő ipari vegyszerek kezelése
  • Az üzemben használt szerszámok állapotának megóvása, mérőberendezések pontosságának fenntartása
  • Üzemállapot változtatások elvégzése
  • Üzemi nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzés a betanulási idő követően
  • Folyamatos munkarendben való munkavégzés
  • Megbízható, fegyelmezett és precíz személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Vegyipari végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • Erőművi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • Cafeteria juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári juttatás
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Műszak pótlék
  • 13. havi fizetés
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • Tervezhető munka-pihenő idő

Munkavégzés helye

Oroszlány

Oroszlány