Vízmérő szerelő (Budapest)

Vízmérők cseréjével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vízmérő szerelő

Elvárások:

Precíz önálló munkavégzés, Problémamegoldó készség, Jó kommunikációs képesség, Jogosítvány, Dolgozni akarás, terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent:

Szakirányú végzettség, tapasztalat, Nyelvtudás

Feladatok:

Budapest területén naponta változó címeken vízmérők cseréje a vízműves előírásoknak megfelelően, adminisztráció, készpénz kezelése napi elszámolással, , Megbízóról:, 14 éve szerződött partnere a Fővárosi Vízművek Zrt-nek., Jelenleg a saját piacuk egyik meghatározó cége, Folyamatosan bővülő kapacitásigény kielégítésére keresnek munkavállalókat hosszú távra.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Céges autó és telefon, Képzés, Borravaló lehetősége, Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest