Vízminőség-védelmi referens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. Törvény 20/A. § (1) bekezdése, valamint a 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendelet alapján a

KÖZÉP-DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG PÁLYÁZATOT HIRDET

Vízvédelmi és Vízgyűjtőgazdálkodási Osztály

vízminőség-védelmi referens

munkakör betöltésére.

A vízminőség-védelmi referens feladatkörei:

  • Akkreditált mintavevő szervezet munkájának támogatása;
  • Az igazgatóságot érintő vízminőség-védelmi adatbázisok kezelése;
  • A Vízgyűjtő-gazdálkodási Terv felülvizsgálatában és az intézkedési programok végrehajtásában való közreműködés;
  • Az állami tulajdonba tartozó felszíni vizek mennyiségi és minőségi igénybevételét szolgáló tevékenységekkel kapcsolatos szakágazati vagyonkezelői állásfoglalások kiadása;
  • Településrendezési tervek véleményezése;
  • Az igazgatóság területén végzett vízminőség mérések eredményeinek kiértékelése;
  • Vízminőség-védelemmel kapcsolatos ügyeleti feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

  • műszaki területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel),
  • büntetlen előélet.
  • cselekvőképesség,
  • magyar állampolgárság.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • együttműködő képesség,
  • közösségi szellem,
  • precizitás.

Előnyt jelent:

  • vízgazdálkodás, vagy környezetvédelem területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • mintavevő szervezet, vagy labor működésének ismerete;
  • államigazgatási területen szerzett tapasztalat,
  • ArcGIS vagy egyéb térinformatikai szoftver ismerete.

Amit béren felül nyújtunk:

  • rugalmas munkavégzés,
  • hivatali SIM kártya,
  • AYCM sportkártya lehetőség,
  • az ország területén lévő ágazati üdülő- és pihenőhelyek használata,
  • támogatott képzések,
  • változatos munkakör,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • nyugodt, támogató környezet.

Munkavégzés helye:

1088 Budapest, Rákóczi út 41.

A pályázat tartalmazza:

  • Motivációs levél,
  • Részletes szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével,
  • Az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

A pályázatot e-mailben, szkennelt formátumban kérjük megküldeni. Tárgyként a következő szöveget kérjük megadni: „Vízminőség-védelmi referens”.

Beküldési határidő: 2024. április 30.

A felszíni vízkészlet-gazdálkodási referens munkakör betöltője a vízgazdálkodásról szóló 1995. évi LVII. törvény, valamint a vízügyi igazgatási szerveknél foglalkoztatottak közalkalmazotti jogviszonyának különös szabályairól szóló 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendelet szerinti illetményre és juttatásokra jogosult.

A közalkalmazotti jogviszony határozatlan időre szól.

A pályázatok elbírálására a benyújtási határidőtől számított 15 napon belül kerül sor, a pályázatokat bizalmasan kezeljük. Visszajelzést csak a személyes beszélgetésre behívott jelentkezők kapnak. A részünkre megküldött pályázati anyagot elbírálás után megsemmisítjük, annak visszaküldésére nincs lehetőség.

A nyertes pályázó kiválasztása után a munkakör azonnal betölthető.

A pályázattal kapcsolatos további tájékoztatást Márton Attila szakágazati vezető nyújt a 061/477-3500/12090-es telefonszámon.

Budapest