Vízszerelő (Budapest)

30 éves ingatlankezelő cég csapatába a századforduló környékén épült társasházak napi karbantartási és hibaelhárítási munkáihoz víz és csőhálózat szerelő kollégát keresünk!

Vízszerelő

Feladatok

  • Tervezett karbantartási munkálatok elvégzése
  • Hibaelhárítás
  • Dugulás elhárítás

Elvárások

  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Karbartartási és hibaelhárítási területen szerzett tapasztalat
  • Igényes munkavégzés
  • Jó megjelenés

Előnyök

  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Prémium szerszámok biztosítása a munkavégzéshez
  • Piacképes jövedelem és Kafatéria
  • Fix fizetés, Főállás, Bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye

  • Cégünk központja az Örs vezér tere mellett, a XVI. került határán található, a napi munkákat Budapest területén kell végezni. Kiszállások céges autóval történnek.

  • Jelentkezni fizetési igény megjelölésével ellátott önéletrajzzal vagy bemutatkozó levéllel lehet.
Budapest