Warranty Engineer/Garanciális minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Warranty Engineer/Garanciális minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • Standard garanciális hiba kereső folyamat kialakítása, fejlesztése. Helyi és nemzetközi szinten egyaránt.
  • Garanciális reklamációk feldolgozása koordinálása, kiértékelése, vevői kommunikációk lebonyolítása
  • Rizikóanalízisek készítése
  • Garanciális költségek nyomon követése
  • A vevői kimutatások, visszaküldések, az elemzések eredményének és a beérkező számláknak az egyeztetése
  • Szoros együttműködés gyártóterülettel (APU vezető, minőségbiztosítási mérnök, gyártástámogató mérnök) a garanciális problémák analízisének és intézkedések meghozatala tekintetében
  • Reklamációkkal kapcsolatos elemzések végzése, kapcsolódó tevékenységek koordinálása, kiértékelések, riportok készítése
  • Ellenintézkedések kidolgozásának koordinálása a problémák kiküszöbölésére, a végrehajtás nyomon követése
  • A minőségügyi megállapodások termékenként / vevőnként való összegyűjtése és rendszeres aktualizálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök diploma)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • 1-2 év szakmai tapasztalat az alábbi területeken: minőségbiztosítás, elektronikai termék analizálása/javítása, elektronikai termék gyártása/tesztelése
  • Forrasztási technikák és gyártási technológiák elméleti és gyakorlati ismerete
  • Röntgen, CT elemzési tudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, táblázatkezelés (gyakorlott problémamegoldó), előadások készítése (rutinfeladatok)
  • Elemző, rendszerező készség
  • 8D, PDCA, FMEA, SPC ismeret
  • Önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Veszprém

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével.

Veszprém