WEBFEJLESZTŐ (Győr)

A Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott  és frissáru termékeket értékesítő  élelmiszer-kereskedelmi vállalata csapata bővítése céljából munkatársat keres

Webfejlesztő

munkakörbe.

Az Ön feladata:

  • A vállalat web alapú rendszereinek továbbfejlesztése
  • Új web alapú rendszerek tervezése, kivitelezése
  • Igények felmérése, tervezés, megvalósítás
  • Tesztelés és dokumentáció készítés

Az Ön profilja:

  • Alapfokú angol nyelvtudás (dokumentáció szintű)
  • A következő technológiák ismerete: PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Angular
  • PHP keretrendszerek ismerete (előny CodeIgniter, Laravel)
  • Objektumorientált PHP programozásban szerzett tapasztalat
  • MVC programtervezési minta ismerete
  • Képesség önálló munkavégzésre, problémamegoldásra és tiszta kód írására
  • Agilitás, jó kommunikációs képesség
  • Kooperatív, konstruktív csapatmunka
  • Jó hibakereső, problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • egy piacvezető cég biztonsága
  • fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

Győr