Webfejlesztő, programozó (Pécs)

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 30 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő gyenge áramú hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk.

Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén. Az innovációs díjakkal jutalmazott rendszereink 12 városban és 9 megyében üzemelnek.

A munkatárs, akit keresünk

Webfejlesztő, programozó

Cégünk által létrehozott komplex és egyedi rendszerek fejlesztése során programozói feladatok ellátása.

Feladatok

  • Egyedi rendszerekhez webes-fejlesztői, programozó feladatok ellátása
  • Tervezésben való részvétel
  • Az elvégzett munkádról dokumentáció készítés
  • Együttműködés a fejlesztési területekkel
  • Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodás, nyitottság az újdonságok felé
  • Felelősségteljes munkavégzés

Elvárások

  • Informatikai végzettség (BSC, MSC)
  • Minimum 2-3 éves releváns webes-fejlesztői tapasztalat
  • PHP 5.6+ magabiztos ismerete
  • Javascript magabiztos ismerete és használata, framework ismeret ( jQuery )
  • Objektum orientált fejlesztési szemlélet
  • Képesség önálló munkára
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság

Előnyök

  • GIT tapasztalat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Adatbázis kezelők ismerete: MySQL és MSSQL
  • MVC (Model-view-controller) ismerete
  • PHP keretrendszerek ismerete (Symfony, Laravel)
  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • Megvalósult projektek bemutatása
  • B kategóriás jogosítvány

Ha fontos számodra a szakmai kihívás, az önálló fejlesztői szabadság, érdekes és hosszú távú feladatokra vágysz, szeretnél Pécsen, egy mediterrán, egyetemi városban dolgozni és felkeltettük az érdeklődésed, kérlek, küldd el önéletrajzod.

Pécs