WELLNESS TANÁCSADÓ / Baranya megye (Baranya vármegye)

Illóolajok forgalmazásával és tanácsadásával foglalkozó OLAJMANIA.hu webáruház megbízásából Baranya megye területére egészségtudatos, agilis munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

WELLNESS TANÁCSADÓ / Baranya megye

Elvárások:

Jó kommunikációs és empatikus képesség, Kiváló helyesírás és fogalmazási képesség, Megbízható, pontos, önálló munkavégzés, Barátságos, udvarias személyiség, Baranya megyei lakhely

Előnyt jelent:

Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek, Személyes értékesítési tapasztalat, Illóolajok ismerete, , Amennyiben ezen területekről jössz, akkor megérkeztél!, Egészségügyben, oktatásban és egyéb helyen dolgozók pl.: masszázs- és szépségszalon, természetgyógyászok, alternatív medicínával foglalkozó szakemberek kiemelkedő jövedelmet tudnak realizálni.

Feladatok:

Terápiás illóolajok népszerűsítése, tanácsadás, Saját web és social csatornák gondozása (ha nem megy, akkor megtanítjuk), , Megbízóról:, Vállalkozásunk a 100%-os CPTG (Tanúsított, Tiszta, Terápiás, Minőségi) illóolajok rendszerére épül., Tanácsadóink képessé válnak a 100% tisztaságú illóolajok terápiás szintű felhasználására., Célunk, hogy hazánkban minél szélesebb körben ismertté váljon az esszenciális olajok terápiás célú alkalmazása, mely hozzásegíti az embereket egy öngondoskodó egészségügyi modell megvalósításához., 100%-os terápiás minőségű növényi esszenciái és illóolaj alapú termékei természetes megoldást nyújtanak már csecsemőkortól idős korig számos egészségügyi problémára.

Amit kínálunk:

Kimagasló jövedelem, 25% kedvezmény a doTERRA termékekből, Szabad, kreatív munkavégzés, Országos hálózat hatékonysága és lendülete, Tanfolyamok, képzések, Hirdetési, toborzási támogatás évi 1.000.000 Ft értékben, Személyre szabott mentori támogatás, Hosszú távú, biztos munkahely, , Érdekel hogy tudnál független időbeosztásban, otthonról dolgozni és gyorsan növekvő csapatunkhoz tartozni?, Csatlakozz hozzánk és szerezz alapos, megbízható ismereteket a terápiás minőségű olajokról!, Legyél Te a családok gyógyítója!