WELLNESS TANÁCSADÓ / Fejér megye (Fejér vármegye)

Illóolajok forgalmazásával és tanácsadásával foglalkozó OLAJMANIA.hu webáruház megbízásából Fejér megye területére egészségtudatos, agilis munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

WELLNESS TANÁCSADÓ / Fejér megye

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és empatikus képesség,
  • Kiváló helyesírás és fogalmazási képesség,
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés,
  • Barátságos, udvarias személyiség,
  • Fejér megyei lakhely

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek,
  • Személyes értékesítési tapasztalat,
  • Illóolajok ismerete, ,

Amennyiben ezen területekről jössz, akkor megérkeztél!, Egészségügyben, oktatásban és egyéb helyen dolgozók pl.: masszázs- és szépségszalon, természetgyógyászok, alternatív medicínával foglalkozó szakemberek kiemelkedő jövedelmet tudnak realizálni.

Feladatok:

  • Terápiás illóolajok népszerűsítése, tanácsadás,
  • Saját web és social csatornák gondozása (ha nem megy, akkor megtanítjuk), ,

Megbízóról:, Vállalkozásunk a 100%-os CPTG (Tanúsított, Tiszta, Terápiás, Minőségi) illóolajok rendszerére épül., Tanácsadóink képessé válnak a 100% tisztaságú illóolajok terápiás szintű felhasználására., Célunk, hogy hazánkban minél szélesebb körben ismertté váljon az esszenciális olajok terápiás célú alkalmazása, mely hozzásegíti az embereket egy öngondoskodó egészségügyi modell megvalósításához., 100%-os terápiás minőségű növényi esszenciái és illóolaj alapú termékei természetes megoldást nyújtanak már csecsemőkortól idős korig számos egészségügyi problémára.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem,
  • 25% kedvezmény a doTERRA termékekből,
  • Szabad, kreatív munkavégzés,
  • Országos hálózat hatékonysága és lendülete,
  • Tanfolyamok, képzések,
  • Hirdetési, toborzási támogatás évi 1.000.000 Ft értékben,
  • Személyre szabott mentori támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely, ,

Érdekel hogy tudnál független időbeosztásban, otthonról dolgozni és gyorsan növekvő csapatunkhoz tartozni?, Csatlakozz hozzánk és szerezz alapos, megbízható ismereteket a terápiás minőségű olajokról!,

Legyél Te a családok gyógyítója!

Munkavégzés helye:

Fejér vármegye