Yardman (Jászfényszaru)

Yardman

Leírás

Jászfényszarun lévő partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk, az alábbi munkakörbe:

Yardman

Feladatok

  • Trélerek állapotának ellenőrzése (sérülés, szakadás, bármilyen rendellenesség keresése, megállapítása), eredmény rögzítése
  • Az Implant Iroda folyamatos tájékoztatása a beérkező kamionok érkezéséről
  • A telephelyre érkező sofőrök azonosító dokumentumainak másolása, archiválása, kezelése
  • A telephelyre beérkező kamionok irányítása a kijelölt parkolóhelyekre
  • Regisztrációt követően RFID kártyák kiadása
  • Sofőrök utasítása, eligazítása, irányítása a kijelölt területek felé a gyár területén belül
  • Nyilvántartások előírásszerű vezetése
  • Sérült tréler esetén közvetlen vezető azonnali értesítése, ezt követően jegyzőkönyv készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályon dolgozókkal

Elvárások
  • Szakmunkás- és/vagy középiskolai végzettség
  • MS Office ismeret
  • A raktár külső területén történő munkavégzés vállalása
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • Fejlődési lehetőség az ország kiemelkedő multinacionális vállalatánál
  • Versenyképes jövedelem + műszakpótlék
  • Jelenléti és teljesítménybónusz
  • Naponta egyszeri melegétkezés
  • Bejárási támogatás
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Jászfényszaru