Szabász operátor (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Szabász operátor

Leírás

Feladatok

  • Könnyen elsajátítható, változatos munkafolyamatok elvégzése, és a gépek kiszolgálása
  • Közepesen nehéz fizikai munkavégzés vállalása

Elvárások
  • Alapfokú iskolai végzettség,
  • Jó állóképesség és logikai készség,
  • Éles látás, színlátás, precizitás!

Amit kínálunk
  • MEGEMELT órabérrel várunk!
  • Dolgozz 2 műszakos munkarendben, műszakpótlék 30% 18:00-22:00 között

Továbbá:
  • Béren kívüli juttatások és havi Cafeteria keret!
  • Ingyenes céges buszjáratok indulnak: Abádszalók, Abony, Bánhalma, Cibakháza, Csataszög, Fegyvernek, Fegyvernek-Szapárfalu, Jászkarajenő, Jászkisér, Jászladány, Karcag, Kenderes, Kengyel, Kengyel-Bagimajor, Kerekdomb, Kétpó, Kisújszállás, Kőröstetétlen, Kőtelek, Kuncsorba, Kunhegyes, Lakitelek, Martfű, Mezőtúr, Nagykörű, Örményes, Pusztataksony, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok, Szolnok-Szandaszőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele, Tiszabög, Tiszabura, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tiszavárkony, Tiszavárkony-Várkonyi szőlők, Tószeg, Törökszentmiklós, Törökszentmiklós-Surjány, Túrkeve, Újszász, Újszilvás, Vezseny.

Várjuk jelentkezésed a "JELENTKEZEM" gombra kattintva vagy telefonon az alábbi számon: +36 20 519 9476 !

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok