3 műszakos betanított pozíció Kecskeméten (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

3 műszakos betanított pozíció Kecskeméten

Leírás

Műszaki beállítottságú vagy? Szeretsz szerelni? Gyere és dolgozz Kecskemét egyik közkedvelt munkáltatójánál. Megbízható, emberközpontú munkahely, modern munkakörnyezet várja a jelentkezőket!

Feladatok

  • Szemcseszóró gép kezelése,
  • sablonok átszerelése,
  • termékek ládába pakolása.

Elvárások
  • Műszaki tapasztalat,
  • gyártókörnyezeti tapasztalat,
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk
  • Nettó 400.000 Ft-os kereseti lehetőség,
  • nettó 120.000 Ft ajánlási bónusz,
  • bruttó 350.000 Ft hűségprémium,
  • havi bónusz és Cafeteria juttatás.
  • 8 órás műszakok,
  • szabad hétvégék,
  • hosszútávú, stabil munkahely és munkahelyi gyártókörnyezet,
  • modern színvonalas környezet.
  • Mentor program segíti a betanulást és a beilleszkedést.
  • Ingyenes céges járatok: Nagykőrös, Kiskunfélegyháza, Városföld, Katonatelep

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét