Gépbeállító - Kecskemét (Kecskemét)

Gépbeállító - Kecskemét

Leírás

Eleged van, hogy a rendszeres leállások miatt kiesel a napi munkából? Akkor jelentkezz és dolgozz Kecskemét egyik legstabilabb vállalatánál versenyképes juttatásokért!

Feladatok

  • Gyártósori berendezések beállítása és önálló kezelése,
  • meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel,
  • termékek előállítása a gyártási folyamatnak megfelelően a minőségi, mennyiségi célok figyelembe vételével,
  • az átállások és hibaelhárítások, szerelési folyamatok optimalizálása,
  • a gép mellett munkát végzők felügyelete, a kisegítő munkát végzők betanítása.

Elvárások
  • Középfokú végzettség,
  • gépbeállításban és gépkezelésben szerzett tapasztalat,
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés,
  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig).

Amit kínálunk
  • Elérhető juttatási csomag Bruttó 650.000-700.000 Ft
  • Cafeteria juttatás, havi és negyedéves bónuszok.
  • Kellemes, modern, tiszta munkakörnyezet, egy új építésű gyárépületben,
  • új géppark, modern technológia,
  • stabil vállalati háttér, hosszútávú foglalkoztatás egy "válságálló" iparágban.
  • Ingyenes buszjáratok indulnak a következő településekről: Nagykőrös; Tiszaalpár - Lakitelek - Nyárlőrinc; Tiszakécske - Szentkirály; Csengőd - Izsák - Akasztó - Kecskemét/Auchan áruház megálló

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét