Betanított pozíció Kecskeméten 1 műszakban (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Betanított pozíció Kecskeméten 1 műszakban

Leírás

Műszaki beállítottsággal rendelkező, hegykovács kollégát keresünk kecskeméti partnerünk részére, 1 műszakos (időnként lehet 2 műszak) munkarendbe, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Fémalkatrészek megmunkálása,
  • gép időnkénti átszerelése,
  • dokumentálás.

Elvárások
  • Műszaki tapasztalat,
  • gyártókörnyezeti tapasztalat,
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 1-2 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk
  • Nettó 340.000 Ft-os kereseti lehetőség,
  • nettó 120.000 Ft ajánlási bónusz,
  • bruttó 350.000 Ft hűségprémium,
  • havi bónusz és Cafeteria juttatás.
  • 8 órás műszakok,
  • szabad hétvégék,
  • hosszútávú, stabil munkahely és munkahelyi gyártókörnyezet,
  • modern színvonalas környezet.
  • Mentor program segíti a betanulást és a beilleszkedést.
  • Ingyenes céges járatok: Nagykőrös, Kiskunfélegyháza, Városföld, Katonatelep

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét