Gépmester (Kecskemét) (Kecskemét)

Gépmester (Kecskemét)

Leírás

Kecskeméti gyártó partnerünk részére keresünk GÉPMESTER pozícióba kollégát azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • nyomdaipari papírfeldolgozó gépek beállítása
  • gyártógép átállítása a következő termék gyártásához, típus, méret, pozíció, illetve szín szerint
  • gyártás folyamatosságának biztosítása, papír, fólia, dobozanyag utántöltésével
  • gyártás közben felmerülő hibák feltárása és elhárítása
  • egyszerűbb karbantartási, javítási munkák elvégzése
  • termék minőségének ellenőrzése a gyártási folyamat közben
  • gyártási idők naprakész beírása a vállalatirányítási rendszerbe

Elvárások

  • Gépészeti alapismeretek,
  • gyártó gépek beállításában szerzett tapasztalat,
  • önálló, produktív munkavégzés,
  • 4 műszakos munkarend vállalása,
  • műszaki végzettség vagy tapasztalat, illetve karbantartói tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • étkezési hozzájárulás,
  • 35%-os műszakpótlék,
  • 13.havi fizetés,
  • útiköltség támogatás,
  • barátságos, családias munkakörnyezet,
  • 6 hónap után nyugdíjpénztár hozzájárulás.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét