3D méréstechnikus (Tata)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát:

3D méréstechnikus

Feladatok

  • Zeiss Accura 3D koordináta mérőgép használata, mérőprogramok készítése és komplett felügyelete;
  • Alkatrészek, első minták bemérése, minősítése;
  • Új projektekhez tartozó mérések elvégzése;
  • Ellenőrző sablonok kalibrálása;
  • Mérési eredmények dokumentálása, statisztikák készítése;
  • Minőségbiztosítási osztály és egyéb társosztályok támogatása.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség, technikusi végzettség;
  • Méréstechnikai ismeretek, minőségbiztosításban szerzett tapasztalat, valamint 3D koordináta mérőgép használatában szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP);
  • Kiváló problémamegoldó, -kezelő készség;
  • Lojalitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés;
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • bejárás támogatás;
  • szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben;
  • cafetéria.

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Termelésben használt szabványok ismerete: IATF 16949 / ISO 9001;
  • Speciális, szakmai szoftverismeretek (Holos, Calypso, Q-Das, SAP);
  • Mérőeszköz felügyeletben szerzett tapasztalat;
  • Német és/vagy angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Tata

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 472 2689 ( Bogdán Attila ) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Tata