Key Account Manager - hirdetési ügynökség (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A HVG Kiadó Magyarország meghatározó független, hiteles és innovatív tartalomszolgáltatója. A HVG hetilapot valamint magazinokat, időszaki kiadványokat, könyveket jelentetünk meg, a HVG-klubkártya rendszerét működtetjük valamint internetes portálokat, mobil oldalakat üzemeltetünk, rendezvényeket szervezünk.

Key Account Manager - hirdetési ügynökség

Kit keresünk? Olyan szerződéses partnert keresünk, aki legalább öt éves tapasztalattal rendelkezik az értékesítés területén, szereti a kihívásokat és a technológiai újdonságokat, dinamikus és önjáró személyiség, és szívesen dolgozik kiadóvállalatnak.

Feladatok

  • Hirdetések értékesítése mind nyomtatott, mind digitális formátumokon
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügynökségi ügyfelekkel
  • Sales prezentációk tartása
  • Itthoni és külföldi hirdetési formátumok, lehetőségek és trendek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Részvétel az árképzésben és csomagajánlatok kitalálásában

Elvárások

  • Legalább 3-5 éves értékesítési tapasztalat
  • Gyakorlat a nyomtatott és online médiában
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • Sikerorientáltság, értékesítés- és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság, kreativitás
  • Gyors tanulási készség
  • Számlaképes, saját vállalkozás

Előnyök

  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Affinitás az új digitális hirdetési trendek és a digitális technológiák iránt

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos díjazás
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és az elvárásainknak is megfelel, úgy kérjük, pályázatát „key account” jeligére küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest