Senior ASP.Net fejlesztő (Budapest)

Legalább 4 éves tapasztalattal keresünk ASP.NET C# fejlesztőt

Senior ASP.Net fejlesztő

Kik vagyunk?

A HVG Kiadó Zrt. online portfólióját fejlesztő csapatunk elkötelezett az új technológiák iránt. Saját megoldásban fejlesztünk online portál és listing megoldásokat SQL / NoSQL alapon, hibrid microservice architektúrában, automatikusan tesztelhető és deploy-olható infrastruktúrában. Fiatal, dinamikus csapatunk több scrum team-re osztva rövid, pörgős sprintekben dolgozik, agilis módszertani és fejlesztési környezetben.

Kit keresünk?

Olyan senior kollegát keresünk, aki egy scrum team tagjaként alkalmas lehet a termékgazdával közösen gondolkodni és az általa meghatározott fejlesztési célokat megvalósítani, valamint szívesen részt vállal az online termékek és szolgáltatások fejlesztési céljainak funkcionális és architekturális tervezésében is.

Használt technológiák:

  •  ASP.NET MVC, Web API, C#, .NET Core
  • JavaScript, TypeScript: jQuery, Knockout.js, Vue.js
  • MS SQL, Couchbase, ElasticSearch, MongoDB
  • RabbitMQ
  • Docker, Swarm, Portainer, Kudu, Nginx, Kong + Konga, Hangfire, Linux / Windows
  • Git Stash, GitHub, Jenkins, cake

Minimum elvárások:

  • A fenti technológiákban jártasság vagy nyitottság azok felvételére
  • A minimum tech stack: 4 éves gyakorlati C# tapasztalat, ASP.NET MVC, SQL, Javascript, jQuery, Git, CI / CD
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Csapatmunka
  • Kommunikációs készség
  • Igényes munkavégzés

Előnyök

  • Scrum módszertani gyakorlat
  • DevOps terület iránti érdeklődés és/vagy jártasság
  • Distributed architecture / SOA / microservices
  • Design Patterns
  • Jártasság legalább egy modern SPA framework használatában

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes szakmai kihívások
  • Home Office
  • Dedikált idő az önfejlesztésre, oktatásra
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet
  • State-of-the-art patterns, tools, architecture
  • Legacy rendszerek folyamatos modernizálása, migrálása modern architekturális és infrastrukturális környezetbe
  • Összetartó csapat
  • Coding dojok, code review-k
  • Közös sörözések, közös futás, csocsó

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest