Account Manager (Gödöllő)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfeleünk ipari kenőanyagok, tisztítófolyadékok, hengerolajok (hideg és meleg hengerléshez), tűzálló hidraulikafolyadékok, fémmegmunkálási segédanyagok, korróziógátló anyagok és egyéb ipari folyadékok gyártásával foglalkozik.

Account Manager

Feladatok

Követelmények

  • felsőfokú végzettésg ( gépészmérnök, vagy vegyész diploma előny)
  • ipari kenőanyag termékismeret
  • minimum 3 év termékmenedzseri és/vagy sales tapasztalat
  • tárgyalóképess angol nyelvtudás
  • hunter attitűd
  • utazási hajlandóság/ érvényes jogosítvány „B” kategória

Amit kínálunk

  • értékesítési stratégia megtervezése és kivitelezése
  • műszaki szaktanácsadás az értékesített termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • potenciális új ügyfelek megkeresése
  • ügyfél találkozók és ártárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok kidolgozása, szerződéskötések lebonyolítása
  • a kereskedelmi célok eléréséhez új kereskedelmi megoldások kidolgozása.
  • Termékválaszték optimalizálása, valamint költség optimalizációs számítások összeállítása
  • szoros együttműködés az európai gyárral és társosztályokkal

Munkavégzés helye

Gödöllő

Gödöllő