Adatfeldolgozó back office munkatárs (Budapest)

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú biztosítójához keresünk ADATFELDOLGOZÓ munkakörbe back office kollégát.

Adatfeldolgozó back office munkatárs

Feladatok

  • biztosítási ajánlatok rögzítése a nyilvántartórendszerben
  • ajánlatok adatainak ellenőrzése
  • szerződések létrehozása
  • szerződésmódosítások végrehajtása a nyilvántartórendszerben listák alapján
  • szerződésmódosítások végrehajtása a nyilvántartórendszerben az ügyfelektől, üzleti partnerektől érkező e-mailek alapján, és ezen e-mailek megválaszolása

Követelmények

érettségi bizonyítvány

alapszintű Excel tudás és számítógépes ismeretek

monotóniatűrés

terhelhetőség

legalább 1 éves irodai környezetben szerzett tapasztalat

pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben van (pl.: diákmunka által) irodai munkakörnyezetben szerzett legalább 1 éves gyakorlat

Amit kínálunk

  • jókedvű, motivált csapat
  • szakmai fejlődés és karrier lehetőség
  • színvonalas munkakörnyezet
  • vezetői mentorálás
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest