ADATGAZDA (Budapest)

Csatlakozz a MediLine csapatához!
6 fős beszerzési csapatunkba keresünk

ADATGAZDA

kollégát.

Az alábbi főbb feladataid lesznek, ha velünk dolgozol:

  • Termékek belistázásához az adatok összegyűjtése belső és külső forrásokból
  • A termékek ügyviteli rendszerben történő teljes körű rögzítése, kategóriába sorolása szigorú szabályok alapján
  • Termék adatok karbantartása a termékek életciklusával összefüggésben riportok és a társosztályokról származó információ alapján
  • Termékek árváltozásainak/akcióinak rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Termékleírások készítése
  • Termékekkel összefüggő riportok, elemzések készítése

Rád építünk ha…

  • van adatbázisépítésben, adatkezelésben szerzett tapasztalatod (NEM ADATRÖGZÍTŐI)
  • vagy van hasonló pozícióban szerzett gyakorlatod (pl. webáruház termék adatgazda vagy kategória menedzser, vagy kimondottan termékadat felelős)
  • esetleg legalább egy ügyviteli rendszer termék adatkezelésében van jártasságod
  • Az átlagosnál magasabb szintű informatikai készséggel és Excel ismeretekkel rendelkezel
  • Magas fokú a precizitásod, munkád alaposan végzed
  • Rendelkezel erős logikai készségekkel (át kell látnod, és fel kell derítened az esetleges adatbázishibákat a támogató, egyedi fejlesztésű riportok segítségével)
  • Proaktív és együttműködő vagy
  • Jól tudsz rendszerben gondolkodni

Munkakör betöltése során előnyt jelent, ha…

  • azonnal tudsz kezdeni

Munkádért cserébe…

  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • versenyképes juttatási csomag, dolgozói vásárlási kedvezmény
  • 3 hónapos próbaidőt követően határozatlan szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • lendületes, aktív csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • változatos, felelősségteljes munkakör, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a munkakör, kérjük, rövid bemutatkozó leveled kíséretében fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk.

Budapest