Adminisztrációs gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. három kiváló mérnök által több mint 140 éve, 1884-ben alapított vállalat. Az élenjáró mérnöki csapatnak köszönhetően egyedi nagyfeszültségű villamosberendezéseket – transzformátorokat, motorokat és generátorokat – gyárt, valamint biztosítja az ehhez kapcsolódó szerviz- és fővállalkozási tevékenységeket is.

Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Projekt költség és naturália adatok rögzítése az SAP vállaltirányítási rendszerben
  • Egyéb ad/hoc adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok (gazdasági/műszaki területen)
  • Felhasználó szintű Excel tudás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő

  • Heti 30-40 órában végezhető diákmunka
  • Rövid távú lehetőség (1-2 hónap)

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Részben otthoni munkavégzésre lehetőség

Előnyök

  • Az azonnali munkakezdés előnyt jelent

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest