Műszaki üzemeltetés és általános adminisztráció gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált, mintegy 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk! Támogató környezet és fejlődési lehetőség vár! A már ott dolgozó diák gyakornokok biztosan segíteni és inspirálni fognak, hogy Te is megtaláld a helyed!

Műszaki üzemeltetés és általános adminisztráció gyakornok

Feladatok

  • Rögzítési, dokumentumkezelési, adatgyűjtési, adatfeltöltési feladatok ellátása
  • Számlák igazolása, szükséges nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, társosztályokkal
  • Adatszolgáltatási, jelentési kötelezettségek teljesítése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • 1900 Ft/óra bruttó órabér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Nemzetközi banki környezetben szerezhető tapasztalat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest