Szabályozási gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.

Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Szabályozási gyakornok

Feladatok

  • A hatóságok felé történő kötelező adatszolgáltatás koordinációja és nyomon követése
  • Tanácsadás az üzleti egységeknek
  • Szabályozási változások követése, továbbítása az érintett területek felé
  • Adminisztratív feladatok
  • Szabályozó csapat támogatása kis- és nagykereskedelmi, stratégia kérdésekben

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Műszaki vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • MS Office programok – kiemelten Excel – felhasználói szintű ismerete
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 20 óra vállalásával

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését
  • Részben otthonról végezhető munka

Előnyök

  • Telekommunikációs területen szerzett gyakorlat, ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest