Adminisztrációs gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el energiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze a munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bejövő, kimenő postai küldemények fogadásában való aktív részvétel
  • Szerződések szkennelése és iktatása
  • Aláírás előtti címkézése, kísérőlapok nyomtatása és ellenőrzése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismerete

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1400 Ft / óra diákbér

Munkavégzés helye

Budapest II.

Budapest