Adminisztrációs gyakornok műszaki területen (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Oncotherm Kft. orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozik, küldetésük, hogy a rákos betegek túlélési esélyeit megnöveljék.

Adminisztrációs gyakornok műszaki területen

Feladatok

  • A szervizcsapat dokumentációs támogatása
  • Hibajegyek, szervizlapok létrehozása, kitöltése és a kitöltéshez szükséges adatok összegyűjtése
  • Részvétel a modulok javításában

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok (elsősorban villamos vagy gépész területről)

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása (minél több, annál jobb)
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2500 Ft-os órabér
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Előnyök

  • Tapasztalat hasonló területen

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs