Adminisztrátor (Gyöngyös)

Mind-Diák Szövetkezet

A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató nemzetgazdasági szempontból kiemelkedő, stratégiai jelentőségű állami nagyvállalatként útdíjfizetési szolgáltatásainak folyamatos fejlesztésével, innovatív megoldásaival hozzájárul a közlekedés fejlesztéséhez, ezen keresztül Magyarország gazdasági teljesítményének növeléséhez.

Adminisztrátor

Feladatok

  • Egyszerűbb ügyféllevelezési feladatok ellátása
  • Iktatási adminisztráció

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos Microsoft Office programok ismerete (Excel)
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 07.30-17.30, illetve pénteken 07.30-14.30 közötti időszakban, napi minimum 4-6 óra vállalása mellett
  • Heti minimum 20-30 órában (rugalmasan beosztható)
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve
  • Hosszú távú diákmuka

Amit kínálunk

  • Br.:1874 Ft/óra bérezés
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös