Adminisztratív és pénzügyi munkatárs (3006) (Budapest)

Adminisztratív és pénzügyi munkatárs (3006)

Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk saját csapata részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

    • Számlák és Teljesítés igazolások kiállítása és a hozzá kapcsolódó adminisztrációs feladatok,
    • Heti, Havi és Ad-hoc pénzügyi riportok előállítása, egyéb controlling feladatok
    • Bankszámla kivonaton a jóváírások ellenőrzése és nyilvántartásba bevezetése
    • Saját dolgozók munkaidő, távollét és túlóra összesítése, előkészítése bérszámfejtésre
    • Iktatási feladatok (levelek, számlák, szerződések),
    • Postázási feladatok
    • Kapcsolattartás az irodaház működtetőjével a tevékenység zökkenőmentes működésének érdekében

Elvárások

    • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció,
    • Pontos, precíz munkavégzés,
    • KKV szolgáltatócégnél szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

    • Változatos, sokrétű feladatok,
    • Exkluzív irodai környezet,
    • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest