Adminisztratív munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha szeretnél hosszú hétvégét (péntek 14:00 munkavégzés), akkor keress minket. Cégünk XIII. kerületi irodájába

Adminisztratív munkatársat

keres napi 8 órás munkavégzésre.

Feladatok

  • beszerzési vezető mindennapi munkájának proaktív támogatása, segítése
  • adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése,
  • adattáblák készítése, adatállomány feldolgozása (árak, termékek, szállítók rögzítése, karbantartása),
  • kimutatások készítése vezetői igény szerinti tartalommal,
  • kapcsolattartás társosztályokkal
  • kapcsolattartás kiskereskedelmi bolt hálózattal telefonon és írásban (pl.: bolti igényfelmérők határidőben történő kiküldése, összesítése)

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos számítógépes ismeretek, Excel (erős felhasználói szintű: FKERES, HA, AZONOSSÁG függvény használata), Word, levelező rendszer
  • precíz, pontos munkavégzés
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • önállóan és csapatban is egyaránt jól dolgozni tudó személyiség

Előnyök

  • gazdasági társaságnál, kiskereskedelmi élelmiszer hálózatnál adminisztrációs tapasztalat,
  • élelmiszer, vegyiárú termékismeret

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.

Budapest