Adminisztrátor (Nagykanizsa)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk Európa vezető transzformátor gyártó cége. Most te is részese lehetsz családias csapatuknak!

Adminisztrátor

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok
  • Nyomtatás, scannelés, iktatás
  • Szerződések digitalizálása
  • Másolási, archiválási feladatok ellátása
  • Segédkezés általános adminisztratív feladatokban

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Hétköznaponként irodai nyitvatartási időben
  • Heti 20-25 órában
  • Vállalható akár magasabb heti óraszám is

Amit kínálunk

  • Br. 1700 Ft/óra
  • Kölcsönös megfelelés esetén hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Valamely idegennyelv alapfokú ismerete

Munkavégzés helye

Nagykanizsa és környéke

Nagykanizsa