Adminisztrátor (Budapest)

Ingatlankezeléssel foglalkozó budapesti cégünk keres pénzügyi-adminisztrációs feladatokat ellátó munkatársat (6-8 óra).

Adminisztrátor

Feladatok

  • Adminisztrátor feladatkör:
  • bejövő számlák kezelése (számla kiállítás,érkeztetés, ellenőrzés, feldolgozás)
  • adatszolgáltatások végrehajtása, iratok iktatása, rendszerezése
  • nyilvántartások vezetése
  • bérlői kapcsolattartás
  • ingatlankezelési, üzemeltetési tevékenység adminisztratív támogatása
  • könyvelési anyagok előkészítése

Elvárások

  • Követelmény:
  • közép vagy felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office, internet, e-mail).
  • Jó kommunikációskészség, problémamegoldás, precizitás
  • határozottság, önállóság, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Amit ajánlani tudunk:
  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

3. kerület

Budapest