Adminisztrátor (Székesfehérvár)

Mind-Diák Szövetkezet

A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató nemzetgazdasági szempontból kiemelkedő, stratégiai jelentőségű állami nagyvállalatként útdíjfizetési szolgáltatásainak folyamatos fejlesztésével, innovatív megoldásaival hozzájárul a közlekedés fejlesztéséhez, ezen keresztül Magyarország gazdasági teljesítményének növeléséhez.

Adminisztrátor

Feladatok

  • iktatási feladatok
  • adatrögzítés és egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • pontosság, precizitás

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 08.00-17.00 közötti időszakban
  • heti 20 óra vállalása elvárt
  • munkavállalás fél év időtartamra

Amit kínálunk

  • 1874 Ft/óra bérezés
  • kiszámítható diákmunka

Munkavégzés helye

Székesfehérvár