Senior gyártástámogató mérnök (Pápa)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Advanced Manufacturing Engineer / Senior gyártástámogató mérnök

Feladatok

  • Új gépek telepítése, folyamatok optimalizálása, gépspecifikációk egyeztetése;
  • Új beszállítók kiválasztásában részvétel - közösen a projektvezetőkkel, beszerzőkkel;
  • Új gépekkel kapcsolatos oktatások megszervezése, megtartása;
  • Gép-/ és szerszámátvételek koordinálása;
  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete;
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba;
  • Műszaki dokumentációk készítése;
  • Folyamatos egyeztetés a központi mérnökséggel és a beszállítókkal.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Min. 5 éves tapasztalat (hasonló munkakörben, autóipari gyártócégnél)
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Kezdeményező készség, szervezőkészség, csapatszellem;
  • Külföldi kiküldetéseken való részvétel (éves szinten 3-4 alkalom).

Amit kínálunk

  • Izgalmas feladatok, szakmai kihívások;
  • Korrekt, motiváló bérezés;
  • Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

  • Pápa

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 306 7410 (Schubert Ildikó) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Pápa