Épületgépész tervező mérnök (Budapest)

Adatközpont- és épület technológiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületgépész tervező mérnök

Elvárások:

Ha arra vágysz, hogy a technológiai innováció és a műszaki precizitás központjában állj, és egy olyan cégnél dolgozz, ahol a lehetőségek határtalanok, akkor itt a helyed.

Gyere és legyél része a jövő megalkotásának, legyen szó adatközponttechnológiáról, épülettechnikáról, biztonságtechnikáról, vagy energetikai rendszerekről., ,

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?,

  • Vállalati bónuszrendszer (vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszok),
  • Élet-és balesetbiztosítás a harmadik hónap letelte után,
  • Jó minőségű munkaeszközök, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül), laptop,
  • Éves szakmai képzési rendszerben való részvétel,
  • Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% kedvezményig (vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál),
  • Számíthatsz Ránk program ingyenes szakértői tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területen, AYCM partnerei vagyunk,
  • Irodai masszázs,
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények,
  • Modern, kellemes munkakörnyezet

Feladatok:

  • Elsősorban légtechnikai és hűtési rendszerek, másodsorban egyéb gépészeti rendszerek (fűtés, víz, gáz, csatorna, stb.) tervezése (AutoCAD és Revit rendszerekben).,
  • Értékesítési ajánlatokhoz szakmai specifikáció összeállítása.,
  • Meglévő rendszerek felülvizsgálata, auditálása.,
  • Közreműködés a kivitelezési és üzemeltetési ajánlatok szakmai tartalmának és az árajánlathoz szükséges árkalkuláció elkészítésében.,
  • A projekt-előkészítés keretében az erőforrás igények megtervezése, a helyszíni bejárás elvégzése, jegyzőkönyvezésében való közreműködés.,
  • Az üzemeltetés tartamát és kereteit rögzítő szerződéses kötelezettségek figyelemmel kísérése, a kötelezettségek teljesítését veszélyeztető események jelzése a gépterem és egyéb gépészeti rendszerek üzemeltetési vezető felé a szerződéses kockázatok csökkentése érdekében.,
  • Egy-egy projekt üzemeltetési időszakában szerzett tapasztalatok gyűjtése, rendszerezése, a tudásmenedzsment rendszerbe töltése.,
  • Kisebb méretű projektek lebonyolítása

Amit kínálunk:

  • Minimum 2 éves, épületgépészeti tervező tapasztalattal rendelkezel,
  • Tervező irodában szerzett tapasztalat előny,
  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséged van,
  • Ismered a különböző légtechnikai és hűtéstechnológiai megoldásokat,
  • Van tapasztalatod Revit használatában (nem előny, hanem feltétel)

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest