Adatgyűjtési ellenőr (Budapest)

A Budapest Közút Zrt. Térinformatikai osztálya

adatgyűjtési ellenőr

pozícióba munkatársat keres.

A munkakörrel kapcsolatos főbb feladatok:

  • 3D digitális alaptérképek készítése a KARESZ projekt keretein belül, első sorban MicroStation szoftverkörnyezetben
  • mobil és statikus lézerszkennerrel készült adatok alapján különböző objektumok kiértékelése
  • digitális térképek karbantartása, meglévő adatok változáskövetése
  • geoadatbázis karbantartása
  • publikált térképek (KAPU) használata, ezen keresztül adatok karbantartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • MS Office alapos ismerete
  • MicroStation vagy AutoCAD környezetben szerzett ismeretek, tapasztalatok
  • precíz, önálló, igényes munkavégzés
  • gyors tanulékonyság, fejlődési készség, monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • térinformatikai felsőfokú végzettség
  • az alábbi szoftverek átfogó ismerete: TopoDOT, PointCloudScene, ArcGIS
  • korábbi vektorizálási, vagy digitális térkép készítési tapasztalat
  • pontfelhő alapján végzett kiértékelésben szerzett korábbi tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • munka egy összetartó, fiatalos csapatban
  • cafeteria csomag
  • helyi közlekedési bérlet, mobiltelefon biztosítása
  • vidékről történő munkába járás támogatása
  • fejlődési lehetőségek (képzések, konferenciák)

A munkavégzés feltételei:

Budapest XI. Nagyszőlős utca 11-15., BCW irodaház. A foglalkoztatás határozatlan idejű, teljes munkaidős.

Jelentkezni elektronikus úton, a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintással, szakmai önéletrajzzal, valamint a fizetési igény beküldésével lehet.

Budapest