Project design engineer (16-2872) (Veszprém vármegye)

Project design engineer (16-2872)

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Egyedi ügyfél igények kezelése és kiszolgálása,
  • Árajánlatok készítése, műszaki tartalom megírása,
  • Layoutok elkészítése, 3D tervezés,
  • Tervezés és beszerzés támogatása műszaki oldalról,
  • Gyártási csoportok, mérnökök támogatása szakmai oldalról,
  • Műszaki kockázatok azonosítása,
  • Projektek támogatása, ütemterv készítése,
  • Kapcsolattartás a külföldi vezetővel angol nyelven.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Tervezésben vagy gyártási projektekben szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag (Cafeteria, rekreációs támogatás, egészségügyi biztosítási csomag, bejárási támogatás),
  • A legmodernebb technológia használata a gyártás során (mesterséges intelligencia),
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség egy nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Veszprém vármegye