Alapanyagraktáros- targoncás (Dunaharaszti)

Alapanyagraktáros- targoncás

Leírás

Szeretnél részese lenni a sikersztorinak? Csatlakozz a világ egyik vezető üdítőital gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cégéhez! Nyitott raktári pozíciókkal várunk!

Feladatok

  • Alapanyagok ki- és betárolása, átvétele
  • Termelő sorok alapanyaggal való ellátása
  • Fuvar ellenőrzés áruátvétel esetén
  • SAP rendszer használata
  • Leltározási feladatok
  • Fagyasztóraktári munkavégzés a munkaidő egy részében

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 3324-es targoncavezetői jogosítvány
  • 1-3 év raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Folyamatos (12 órás) munkarend vállalása
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előny:

  • Élelmiszeripari vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél
  • Széleskörű juttatási csomag: alapbér, műszakpótlék, bónusz, vállalható túlórák, cafeteria
  • Budapesti ingyenes céges buszjáratok, vidékről utazási támogatás
  • Rendszeresen szervezett programok: Családi Nap, csapatépítők
  • Magánorvosi ellátás
  • Betanulást segítő program

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkarend: 12 órás folyamatos (3 napos váltás)

Munkavégzés helye

Dunaharaszti