Raktáros és logisztikai munkatárs (Biatorbágy)

1992 óta a Medicus Partner Gyógyszer-, Könyv- és Műszerkereskedelmi Kft. családi tulajdonban működő vállalkozás. A Magyarországon tevékenykedő állatorvosok munkáját segítjük gyógyszerrel, műszerrel, fogyóeszközökkel, könyvekkel és szaktanácsadással.

Bővülő, fiatalos csapatunkba keresünk:

Raktáros és logisztikai munkatársat

Téged keresünk, a rendelkezel az alábbiakkal:

  • Pontos. precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Lojális személyiség

Feladatkör:

  • Csomagolás (megrendelések összekészítése számla/szállítólevél alapján - állatorvosi gyógyszerek, műszerek és állateledel)
  • Számlázás
  • Raktári rend fenntartása
  • Készletkezelés
  • Beérkező áruk átvétele, betárolása
  • Logisztikai feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Árukiszállítás

Egyéb feladatok:

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet fenntartása
  • Általános raktári teendők ellátása
  • Leltározás

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend (H-P 8-16.30)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Azonnali kezdés
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Vendel Park, Biatorbágy

Ha magadra ismersz, várjuk aktuális fényképes önéletrajzod "Raktáros és logisztikai munkatárs" megjelöléssel a Jelentkezem az állásra gombra kattintással vagy hívhatsz is bennünket hétfőtől péntekig 8.00-16:30 között a +36-30-9348-930-as telefonszámon.

Biatorbágy