Alkalmazás támogató (After Sales) munkatárs - német és angol nyelvtudással (Debrecen)

Debrecen

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Alkalmazás támogató (After Sales) munkatárs - német és angol nyelvtudással

Egy német multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül beszélő Alkalmazás támogató munkatársat.

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során és hosszútávú munkalehetőséget keresel, Te vagy ami emberünk!

Előnyben:

  • Autókereskedői (aftersales) software-ek gyakorlati ismeretek.

Feladatok

  • Alkalmazás támogatás: hibakezelés, ügyféltámogatás, jogosultságkezelés, egyedi ügyfélkérések támogatása
  • Dokumentációk kezelése
  • Hibajegykezelés ás adminisztráció
  • Támogatási folyamatok felügyelete( Incident/Problem/Change/Configuration menedzsment)
  • Részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Előírások, folyamatok betartatása
  • Riportok készítéseInformatikai folyamatokban való részvétel (telepítések, tesztelések támogatása)
  • Alkalamzásbeveztésben való részvétel és dokumentációk kezelése
  • Új alkalmazások és technológiák elsajátítása, használata

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Gyakorlat alkalmazáskezelésben és támogatásban
  • Tapasztalat ügyfélkapcsolattartás területén
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismeret

Előnyök

  • Felsőfokú aktív angol és/vagy felsőfokú német nyelvtudás
  • Tapasztalat jegykezelő rendszerek használatában (SM9, Service Center)
  • ITIL Foundation bizonyítvány
  • Agilis módszertan ismerete
  • Autókereskedői (aftersales) software-ek gyakorlati ismerete: CARPORT, Dealer Portal

Személyiség

  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás
  • IT affinitás

Debrecen