Alkalmazás Üzemeltető Rendszermérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk - az egyik hazai vezető IT szolgáltató cég - keres Alkalmazás Üzemeltető Rendszermérnök kollégát bővülő csapatukba.

Alkalmazás Üzemeltető Rendszermérnök

Feladatok

  • Windows szervereken és MS SQL adatbázison futó üzleti alkalmazások üzemeltetése;
  • Repülésirányítási alkalmazások támogatása;
  • Alkalmazásokkal kapcsolatos bejelentések, események megoldása és elhárítása;
  • Szakmai projektekben való aktív részvétel;

Követelmények

  • 3+ év alkalmazás- és adatbázis-üzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Windows 2008R2/2012 Server és MS SQL 2012/2019 Server ismerete;
  • ITIL módszertan ismerete;
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban;

Előny, ha rendelkezel üzemeltetési tapasztalattal az alábbiak közül bármelyikben:

  • Sharepoint;
  • MS Azure;
  • Dynamics;
  • SAP;
  • BizTalk;

Amit kínálunk

  • Magyarországon egyedülálló projektek;
  • Fejlődési- és karrierlehetőség, új területek megismerése;
  • Szakmai képzések;
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok;
  • Támogató környezet;
  • Home office lehetőség;
  • Cafeteria;

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest