Alkalmazás Üzemeltető Rendszermérnök (Budapest)

Ügyfelünk - az egyik hazai vezető IT szolgáltató cég - keres Alkalmazás Üzemeltető Rendszermérnök kollégát bővülő csapatukba.

Alkalmazás Üzemeltető Rendszermérnök

Feladatok

Windows szervereken és MS SQL adatbázison futó üzleti alkalmazások üzemeltetése;
Repülésirányítási alkalmazások támogatása;
Alkalmazásokkal kapcsolatos bejelentések, események megoldása és elhárítása;
Szakmai projektekben való aktív részvétel;

Követelmények

3+ év alkalmazás- és adatbázis-üzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat;
Windows 2008R2/2012 Server és MS SQL 2012/2019 Server ismerete;

ITIL módszertan ismerete;
Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban;

Előny, ha rendelkezel üzemeltetési tapasztalattal az alábbiak közül bármelyikben:
Sharepoint;
MS Azure;
Dynamics;
SAP;
BizTalk;

Amit kínálunk

Magyarországon egyedülálló projektek;
Fejlődési- és karrierlehetőség, új területek megismerése;
Szakmai képzések;
Ingyenes nyelvtanfolyamok;
Támogató környezet;
Home office lehetőség;
Cafeteria;

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest