Alkalmazásfejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

WM Rendszerház Informatikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (WM RENDSZERHÁZ KFT.) Mikroelektronikai áramköröket fejlesztő és gyártó, innovatív, export orientált hazai vállalkozás budapesti vagy győri irodájába keres csapattagot.

Alkalmazásfejlesztő

Feladatok

  • Alkalmazások fejlesztése beágyazott rendszerekre (Linux és/vagy OpenWRT) vagy desktop Linux / Windows rendszerekre.

Elvárások

  • ARM processzor alapú rendszerek ismerete
  • Mikrokontrolleres programnyelv ismerete (preferált a C,C++, de a fontos a problémamegoldás)
  • Fejlesztési tapasztalat Beágyazott Linux vagy OpenWRT vagy x86 Linux, Windows operációs rendszereken
  • C# vagy NodeJS vagy Delphi ismeretek
  • Erős szakmai háttér, debug ismeretek
  • Egyetemi/Főiskolai végzettség vagy fejlesztői tapasztalat

Előnyök

  • IoT , mobil rendszerek (2G/3G/LTE/NB-IOT) ismerete
  • SVN vagy GIT verziókezelő ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai és egzisztenciális fejlődés
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Nyugodt, családias hangulat, kellemes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye

Önéletrajz fizetési igény megjelölésével.

Budapest