Alkatrész értékesítő (Budapest)

Nemzetközi cégcsoport tagjaként, a magyar piacon több mint 30 éve sikeresen működő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Alkatrész értékesítő

Elvárások:

Alapvető műszaki ismeretek és készségek, Számítógépes felhasználói ismeretek, Angol nyelv ismeret (beszállítókkal és külföldi partnerekkel történő kapcsolattartáshoz), Nagyfokú terhelhetőség és jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

Földmunka- és építőipari gépek ismerete, Autó- vagy földmunkagép alkatrész értékesítésben szerzett gyakorlat, Logisztikai, raktározási tapasztalat

Feladatok:

Alkatrész osztály napi folyamatainak elvégzése, Beérkező igények fogadása, árajánlatok kidolgozása, kiadása és számlázása, Rendelések összeállítása, elküldése, nyomon követése és bevételezése, Beszállítókkal való kapcsolattartás angol nyelven, írásban, Reklamációk kezelése, adminisztrációja

Amit kínálunk:

Stabil munkáltatói háttér, 100%-ban bejelentett munkaviszony, Versenyképes munkabér, céges mobiltelefon, Szakmai fejlődési lehetőség, Barátságos munkahelyi légkör

Budapest